21 találatok száma
Lacza Anikó (Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny - 2019)
Részletek
A mese címe: A zöld disznó Kategória: 4. kategória, középiskolák tanulói A felkészítő neve: Mgr. Török Sarolta Az iskola / szervezet neve: Csemadok Alapszervezet Perbete
Hlinka Igor (Tompa Mihály Vers- és Prózamondó Verseny - 2018)
Részletek
Produkció: Lackfi János: Világvége Iskola: Alapiskola Perbete Felkészítő: Culka Ottó Kategória: III. kategória – vers
Jakab András Gergely (Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny - 2018)
Részletek
Kategória: 3. kategória – alapiskolák tanulói (4.–6. évfolyam) A felkészítő neve: Mgr. Török Sarolta Az iskola / szervezet neve: Perbetei Alapiskola
Pinke Zsófia ( - 2018)
Részletek
Kategória: 2. kategória – alapiskolák tanulói (1.–3. évfolyam) A felkészítő neve: Pinke Andrea Az iskola / szervezet neve: Alapiskola, Perbete
Slávik Berni (Könnyűzenei szemle - 2018)
Részletek
Már egészen kicsi kora óta szereti a zenét és szeret színpadon szerepelni. 10 évesen lehetősége nyílt énektanárnál tanulni, énekkarban énekelni, népdaléneklő versenyekre járni. Ezt egy kis idő után abbahagyta,... Bővebben
Tündérvirágok Színjátszó Csoport: A hétfejű sárkány (népmese) (Duna Menti Tavasz - 2018)
Részletek
Rendező: Török Sarolta és Pinke Andrea A csoport fenntartója: Magyar Tannyelvű Alapiskola, Perbete Kategória: színjátszó A darab műfaja: népmese Szerző: Török Sarolta, Pinke Andrea Cím: A hétfejű sárkány Ezt vallják magukról: ... Bővebben
Hlinka Igor (Tompa Mihály Vers- és Prózamondó Verseny - 2017)
Részletek
Produkció: Weöres Sándor: A kutya Iskola: Alapiskola, Perbete Felkészítő: Tóth Péter Kategória: II. kategória – vers Helyezés: 3.
Perbetei Árvalányhaj Népdalkör (Bíborpiros szép rózsa - 2017)
Részletek
Vezető / Felkészítő: Brath Tibor Csoport fenntartója: önkormányzat Korcsoport: 2. Kategória: népdalkör Műsorszámok: Semmit sem vétettem / Komáromi kaszárnya / Jaj de szép / Perbetei torony / Fecskemadár szállott a vasútra... Bővebben
Pinke Jakab Zoltán (Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny - 2017)
Részletek
Kategória: 5. kategória – középiskolák tanulói A felkészítő neve: Pinke Andrea Az iskola / szervezet neve: Selye János Gimnázium, Komárom
Lacza Anikó (Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny - 2017)
Részletek
Kategória: 5. kategória – középiskolák tanulói A felkészítő neve: Mgr. Török Sarolta Az iskola / szervezet neve: Csemadok alapszervezet, Perbete
21 találatok száma